Druv inSync

Druva InSync Entegre veri yedeklemesi, erişimi ve paylaşımı ile çalışan verimliliğini etkilemeden kolayca politikaları oluşturabilecek, etkinliği izleyebilecek ve eDiscovery için veri erişimini mümkün kılabilecek birleşik bir platform sunmaktadır.

• Uç Nokta Yedeklemesi
• Güvenli Dosya Paylaşımı
• Veri Kaybı Önleme
• Veri Yönetimi

Mobil İşgücü’ne  Veri Merkezi Yönetim ve Erişebilirliği Kazandırmak

İşletmeler dahili ve harici veri risklerini azaltmak ve gerektiğinde verinin kurtarılabilirliğinden emin olmak için kurumsal verilerini koruma ihtiyacındadırlar. Converged veri koruma son kullanıcı’nın taşınaiblir bilgisayarlarında, akıllı cihazlarında ve bulut uygulamalarında ki kullanıcı verisinin kontrolü ve erişilebilirliğini tek bir çözümde sunarak organizasyonların bu sorunlarını adreslemektedir. Druva , organizasyonların kritik iş verileri üzerlerinde kontrol kurarak,  nerede olursa olsun geri kazanımına olanak sağlar.

Yeni bir veri manzarası yeni bir yaklaşım gerektirir. Bugün kurumsal verinin %40’ı taşınabilir bilgisayarlarda, mobil cihazlarda ve bulut uygulamalarında bulunuyor. IT dünyası için bu, çalışan verimliliği, veri yönetimi ve iş sürekliliğinden emin olmak için verinin korunabilirliğine olanak sağlayan kontrol ve görünebilirliğin kaybolması demektir. Druva, organizasyonların kritik iş verileri üzerlerinde kontrol kurarak,  nerede olursa olsun geri kazanımına olanak sağlar.

http://www.druva.com/