Değerli Müşterilerimiz, İş Ortaklarımız;

Her geçen yıl artan bilgi birikimimizi, siz müşterilerimizin bilişim ve iletişim teknolojileri ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde karşılamak üzere kullanarak, etkili ve sonuç odaklı çözümler sunuyoruz. Farklı sektörlerden oluşan portföyümüzdeki her bir müşterimize özel olarak uyguladığımız teknoloji çözümlerimizi, verimlilik, rekabet avantajı veya farklılık yaratan herhangi bir katma değer oluşturması düşüncesiyle oluşturuyoruz. Bu anlamda 2003 yılında butik müşteri hizmeti anlayışı ile kurulan firmamız, tecrübeli ekibi ile başarılı projelerin mimarı olmaya devam etmektedir.

Emobil olarak, sürekli olarak devam eden araştırmalarımız beraberinde yaptığımız yatırımlarımız ile kurumsal pazarın en yenilikçi sistem entegratörü firmalarından birisi olarak çalışmaya özen göstermekteyiz. Bilişim ve İletişim alanındaki yenilikleri global olarak takip ederek, her bir adımda daha da geliştirdiğimiz satış ve satış sonrası hizmetlerimizi ile bir kurumun Bilgi Teknolojileri ihtiyaçlarına yönelik  olarak 360° hizmet verecek şekilde faaliyet göstermekteyiz.

Kurulduğumuz günden bu güne, hizmetlerimizi daima üst seviyede vermeye gayret göstererek, güvene dayalı bir ortamda ve etik kurallar çerçevesinde, katma değerli çözümler ile sürdürülebilir ilişkiler yaratan küresel bir oyuncu olma misyonumuz ve müşteri memnuniyeti ile farklılaşmayı ilke edinen anlayışımız ile Türk Bilişim Sektörünün gelişimine de katkıda bulunduğumuz inancındayız.

15 sene içerisinde Hayata geçirdiğimiz başarılı projeler ile yarattığımız müşteri memnuniyeti sayesinde yeni fırsatlar yakalıyor olmanın haklı  gururunu yaşıyoruz..

Saygılarımızla,

Emobil Bilişim ve İletişim Teknolojileri A.Ş.